Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Новини > Партійці об’єднують зусилля для відновлення економічного розвитку

Партійці об’єднують зусилля для відновлення економічного розвитку

Політична партія «РОЗУМНА СИЛА» і Партія промисловців та підприємців України домовились про співпрацю заради подолання кризової ситуації в країні, стимулювання сталого соціально-економічного розвитку,  консолідацію здорових суспільно-політичних  сил.

Партнери підтримали невідкладні заходи, передбачені у Платформі економічного патріотизму, яку розроблено Антикризовою радою громадських організацій України та ПППУ. В ході робочої зустрічі, яка відбулася 20 грудня, ухвалено відповідний Меморандум  про співпрацю.

Сторони наголосили на необхідності відродження національної промисловості, розвитку малого та середнього бізнесу. Спільних зусиль потребує нова якість державної  кадрової політики, завдання приходу  до влади професійних досвідчених людей, що характеризуються високими моральними зобов’язаннями.

«Не можна миритися з тим порядком денним, який сьогодні ми бачимо в країні, коли злободенні  та найпріоритетніші проблеми не розглядаються і навіть замовчуються. Стрімко скорочується чисельність населення – мінус 166 тис за 10 місяців, до чого додається трудова міграція. Вкрай низьким є рівень охорони здоров’я, а проблема навіть не розглянута на національному рівні, немає стратегії, програм подолання кризи. Економіка скочується в бік сировинної – відомо, що така структура економіки не здатна продукувати робочі місця, що країні загрожує доля стати другорядним сировинним придатком розвинутих держав світу, але стратегії відродження вітчизняної індустрії так і немає. Ми не можемо бути сторонніми спостерігачами, наше завдання – сприяти вирішенню доленосних для держави проблем цивілізаційним конституційним шляхом», – наголосив голова ПППУ Анатолій Кінах.

Олександр Соловйов, Голова політичної партії наголосив на необхідності об’єднання спільних зусиль: «Сьогодні ми об’єднуємо наші сили, щоб разом працювати. Наша мета – підняти рівень життя в Україні, наші діти цього заслуговують. Тільки спільно ми зможемо вивести нашу країну з кризи та занепаду. Україна потребує професіоналів та спеціалістів в економіці, правоохоронній, зовнішньоекономічній діяльності, соціальній сфері та освіті. Українці заслуговують на повагу».

Представники партій домовилися здійснювати постійний інформаційний обмін, проводити  семінари, конференції, тренінги, форуми тощо. Зокрема, що стосується тематик посилення прозорості та відповідальності в роботі владних структур та органів місцевого самоврядування, захисту законних прав власників бізнесу та гарантування безпеки підприємництва тощо.

Додатком до підписаного Меморандуму стане щорічний план роботи, який після спільного обговорення  буде прийнято пізніше.

«Це природний рух назустріч одне одному, оскільки нас єднає відповідальність перед своєю країною у такому важливому питанні як її майбутнє», – підкреслив Олександр Соловйов.


 

Автор публікації

Офлайн 11 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю