П’ятниця, Жовтень 19, 2018
Home > Новини > Чиї інтереси відстоює українська дипломатична служба?

Чиї інтереси відстоює українська дипломатична служба?

Сьогодні  відзначаємо 100 років із дня створення української дипломатичної служби.

У цей день не можна не згадати, наскільки важливим для країни є вміння відстоювати державні позиції на міжнародній арені. Це стосується політичних, економічних, торгових і безлічі інших аспектів.

Лідер «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Соловйов зазначає, що сьогодні роботу української дипломатії доводиться оцінювати вкрай негативно. Це красномовно підтверджує, з одного боку, окупація територій Криму та Донбасу, безправне становище відрізаних мешканців цих територій, а з іншого – стрімке перетворення України на сировинний придаток для розвинутих країн. А якщо додати до цього той факт, що країна протягом останніх років повністю опинилася у фінансовій кабалі МВФ, то картина виходить зовсім сумна. МВФ диктує Україні принизливі умови, і наш уряд сліпо їх виконує, аби отримати черговий транш. Інтереси держави та українських громадян при цьому абсолютно не враховуються.

«Наш уряд при прийнятті дипломатичних рішень керується не міркуваннями вигоди й зручності для країни, а якимись особистими мотивами, що йдуть врозріз із інтересами України, при цьому подаючи це своїм громадянам під соусом «перемоги» та якихось «досягнень», – заявив Олександр Соловйов. – Я впевнений, що формула успіху України – УКРАЇНОЦЕНТРИЗМ. Саме принципом україноцентризму слід керуватися як у зовнішній, так і у внутрішній політиці. Чим швидше ми почнемо жити за принципом «Україна заради України», тим швидше зупинимо процес занепаду та виведемо країну на провідні позиції».


 

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1027Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю