Вівторок, Квітень 24, 2018
Home > Новини > Олександр Соловйов: Пора витягати Україну із середньовічного мракобісся

Олександр Соловйов: Пора витягати Україну із середньовічного мракобісся

Субота, 3 лютого, в Києві відзначилася резонансним протистоянням біля Десятинної церкви.

У каплиці Десятинного монастиря зібралися радикальні націоналісти з вимогою знести каплицю. На захист храму вийшли віруючі.

Протистояння біля Десятинного храму УПЦ МП – черговий конфлікт у низці атак на цю конфесію, які останнім часом значно почастішали.

Нагадаємо, що в 2013 році Десятинний провулок уже спалахував акціями протесту проти незаконних споруд. Справа в тому, що будинки 3 та 5 по Десятинному провулку в 2002 році були передані на баланс УПЦ Київського Патріархату. Згодом ці історичні (!) будівлі знесли, а на тому місці почалося будівництво. До Київського Патріархату були великі претензії від жителів Києва та громадських активістів з приводу знесених будівель історичного значення і забудови території, що охороняється ЮНЕСКО.

Сьогодні націоналісти розгорнули протистояння у зворотному напрямку. Висновки робіть самі.

Лідер партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов зазначає, що українські радикальні націоналісти вже давно перегнули палицю, взявши на озброєння методи ІДІЛ, руйнуючи пам’ятники релігії та історії. Історія має властивість повертатися. Храм Десятинної церкви руйнувався ордою хана Батия у ХІІІ столітті і радянською владою в ХХ. Історичні цикли повторюються, і люди знову готові руйнувати, знову прикривають добрими намірами меркантильні інтереси, знову сортують людей на «таких» і «не таких». Намагаючись ділити громадян своєї країни за національною, релігійною, мовною та іншими ознаками, агресивні радикали рано чи пізно перетнуть межу, перетворившись на терористичну організацію, з якою буде боротися весь світ, як це сталося з ІДІЛ.

«РОЗУМНА СИЛА» засуджує агресивні дії націоналістів і виступає на підтримку православних громадян, що не побоялися вийти на захист храму. Серед них багато і наших прихильників.

«Вся націоналістична ідеологія живиться середньовічними постулатами та ілюзіями. Настав час витягувати Україну із середньовічного мракобісся у третє тисячоліття. Ми і так відстаємо від розвинених країн, плентаючись у хвості всіх міжнародних рейтингів: за рівнем життя, інноваційного розвитку, свободи бізнесу та рівнем корупції. Весь цивілізований світ підкорює космос і робить прориви в науці і техніці, а ми боремося із храмами та «кремлівськими відьмами», – резюмував Олександр Соловйов.


 

Автор публікації

Офлайн 27 хв.

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 505Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю