П’ятниця, Травень 25, 2018
Home > Новини > «Реформи» Укрзалізниці тривають: в 2018 році двічі підвищаться тарифи на перевезення

«Реформи» Укрзалізниці тривають: в 2018 році двічі підвищаться тарифи на перевезення

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» підвищить тарифи на пасажирські перевезення по Україні (крім приміського сполучення) з квітня на 12 % і з жовтня також на 12 %.

Підвищення передбачено фінансовим планом «Укрзалізниці», прийнятому сьогодні, 14 лютого на засіданні Кабінету міністрів.

Додаткові доходи від підвищення тарифів заплановані в сумі 469,5 млн гривень.

«ПАТ «Укрзалізниця», як може, використовує своє монопольне становище. Тепер зрозуміло, що всі, на перший погляд, «реформаторські» кроки керівництва «Укрзалізниці» передбачають найпростіший шлях – просто підняти тарифи. Звичайно, це набагато легше, адже не потрібно боротися з корупцією, підвищувати якість сервісу, оптимізувати витрати і домовлятися про нові кредити для оновлення рухомого складу», – зазначив Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов.

Він підкреслює, що незважаючи на весь процес реформування залізничного монополіста, який обернувся банальним подорожчанням послуг, якість обслуговування залишається жахливо низькою. Халатність працівників, аморфність менеджменту й системна корупція є основними причинами низьких доходів держпідприємства. Щорічні фінансові втрати від корупції обчислюються мільярдами гривень, при цьому винні не були покарані.

Партія «РОЗУМНА СИЛА» наполягає на створенні незалежного регулятора, який затверджуватиме тарифи «Укрзалізниці», керуючись висновками незалежних аудиторів за ефектом від попередніх підвищень цін на перевезення. У ситуацію повинна втрутитися влада, адже у громадян повністю відсутні вагомі важелі впливу на дії монополіста.

Необхідно негайно ліквідувати корупційні схеми в роботі залізниці України замість обраного урядом шляху перекривати нестачу фінансування галузі за рахунок простих українців.


 

Автор публікації

Офлайн 10 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 619Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю