Вівторок, Червень 19, 2018
Home > Новини > Україна увійшла в топ країн з найгіршими умовами для пенсіонерів

Україна увійшла в топ країн з найгіршими умовами для пенсіонерів

Наша країна увійшла в останню десятку країн рейтингу «Найкращі країни для комфортної пенсії», посівши 72 місце з 80. Україна розташувалася між Анголою (71 місце) і Алжиром (73).

Українські пенсіонери опинилися сьогодні не просто за межею бідності – вони кинуті в найстрашніші умови щоденної боротьби за виживання. І цей факт не потребує жодних доказів. Які потрібні докази того, що на 1500 грн сьогодні в Україні неможливо вижити?

«Українці зіткнулися з колосальною соціальною катастрофою, і буквально змушені існувати на межі виживання. Незначні, проте старанно розпіарені підвищення пенсій не можна називати підвищенням соціальних стандартів. Не можна! Це аморально і ганебно!» – наголошує лідер «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Соловйов.

Він підкреслює, що ці уявні поліпшення не перекривають навіть рівень інфляції або нові комунальні тарифи. Очевидно, що прожити в Україні на такі гроші просто неможливо.

Сьогоднішній уряд повинен називати речі своїми іменами, а не видавати бажане за дійсне. Нездатність нинішньої влади керувати державою і брати на себе відповідальність призвела до тотального зубожіння українського народу. Перш за все, необхідно провести реальну індексацію пенсій і соціальних виплат, виходячи зі сформованих економічних реалій, а не заганяти населення ще далі за межу бідності.


 

Автор публікації

Офлайн 20 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 703Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю