Понеділок, Травень 21, 2018
Home > Новини > Скільки коштуватимуть Україні чергові безглузді домовленості Президента?

Скільки коштуватимуть Україні чергові безглузді домовленості Президента?

Стало відомо, скільки тепловозів закуплять для «Укрзалізниці» в рамках першої угоди з General Electric про постачання в Україну локомотивів.

Державний Укрексімбанк показав в системі ProZorro звіт про укладення договору від 23 лютого з General Electric на поставку локомотивів. Нагадаємо, в цей день «Укрзалізниця» і General Electric підписали угоду на мільярд доларів. Передбачається, що тепловози для УЗ оплачуватиме Укрексімбанк, а потім передаватиме їх у лізинг.

За 15 років компанія модернізує до 75 локомотивів і поставить в Україну до 225 тепловозів. На першому етапі General Electric поставить 30 вантажних дизельних локомотивів ТЕ33А за 140 млн доларів.

Виходить, один локомотив обійдеться в 4,66 млн доларів. Українським виробникам вирішили не довіряти таке велике і вигідне замовлення, незважаючи на тяжку кризу у вітчизняній промисловості.

Порошенко назвав ці поставки «важливим внеском у бізнес-відносини, розвиток транспортної інфраструктури та всієї економіки України».

«Чи не занадто дорого обходяться Україні ці безглузді домовленості нашого Президента-бізнесмена, які він називає економічно вигідними? Я не сумніваюся, що вони вигідні, але тільки не Україні», – заявляє Олександр Соловйов. – Мало того, що ми тепер втридорога закуповуємо пенсильванский вугілля і застаріле американське озброєння, тепер дійшла черга і до транспортних закупівель».

Порошенко не посоромився відсунути на задній план українського виробника, віддавши перевагу американському. Чому ми повинні купувати рухомі склади у США, коли наші підприємства простоюють без замовлень, коли заводи змушені закриватися, і тисячі людей поповнюють армію українських безробітних. І наш гарант ще примудряється подавати цю ганьбу як перемогу, як своє особисте велике досягнення.

В Україні сьогодні є надлишок вантажних тепловозів, які простоюють в очікуванні ремонту. У нас немає необхідності в придбанні таких дорогих локомотивів, оскільки за набагато менші гроші ми можемо відновити вже наявні тепловози на українських підприємствах, силами українських робітників.

Одним словом, мільярд доларів з державної скарбниці пішов на те, щоб остаточно добити українську промисловість.

 «Складно назвати українську економіку ринковою. Швидше, це якась ідеологічна, політична економіка, якщо наш уряд в ухваленні економічних рішень керується не міркуваннями вигоди і зручності для країни, а якимись особистими мотивами, які влітають у копієчку державному бюджету, примудряючись при цьому подавати це своїм громадянам під соусом «перемоги» і якихось «досягнень», – зауважує лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА».

Він підкреслив, що «РОЗУМНОЮ СИЛОЮ» розроблена стратегія розвитку промисловості України. Основні пункти стратегії:

– Зосередження всіх зусиль уряду на пошуку можливостей збільшення обсягів державних замовлень на продукцію вітчизняних виробників. Під особисту відповідальність керівників центральних органів виконавчої влади.

– Використання механізмів СОТ для захисту внутрішнього ринку на період переорієнтації українських підприємств з одних ринків збуту на інші.

– Створення Державного Всеукраїнського банку реконструкції та розвитку, мета якого – пільгове кредитування інвестиційних проектів та експортних контрактів, надання національним виробникам держгарантій під іноземні кредити.

– Це в короткостроковій перспективі декількох років вдихне нове життя в українську промисловість.

– Саме тоді й будуть дотримані базові економічні аксіоми: експортувати готові товари з високою доданою вартістю, а імпортувати – сировину в необхідних кількостях.

– Впровадження програми механізмів заохочення промислових підприємств у збереженні існуючих та створенні нових робочих місць.


 

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 605Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю