Середа, Вересень 26, 2018
Home > Регiональнi новини > «РОЗУМНА СИЛА» розширює партійну інфраструктуру

«РОЗУМНА СИЛА» розширює партійну інфраструктуру

Минулий тиждень для «РОЗУМНОЇ СИЛИ» видався дуже продуктивним: керівники партії відвідали обласні осередки партії в Полтаві, Харкові, Сєвєродонецьку та Одесі.  Попереду – відкриття нових представництв «РОЗУМНОЇ СИЛИ» та значне розширення партійної інфраструктури.

13 березня з робочим візитом до Полтавської та Харківської обласних партійних організацій завітав лідер «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олександр Соловйов та його заступник Олександр Савченко. Вони провели робочі наради з однопартійцями на місцях. На обговорення були винесені результати роботи осередків та стратегія подальшого розвитку.

Наступного дня керівники партії «РОЗУМНА СИЛА» зустрілися з представниками партійного осередку в Сєверодонецьку. Розглянули гострі проблеми регіону та питання ефективної роботи партійної організації.

«Завдяки нашим робочим візитам ми дізнаємося проблеми, з якими стикається кожен регіон. Адже, незважаючи, на спільну для всієї країни проблематику (передусім, падіння рівня життя та безробіття), у кожній області є свої гострі питання: у Харкові та Сєвєродонецьку – це, перш за все, реалізація промислового потенціалу, в Одесі –  питання інфраструктури та рекреаційних комплексів, в Полтавській області – занедбані виробничі фонди тощо.

«Щоб наша робота не була порожньою, а дійсно сприяла позитивним змінам, ми маємо бути ближчими до людей, – відзначив Олександр Соловйов, – Починаючи з малого, з кожного регіону, ми зможемо побудувати успішну державу, що дійсно дбає про своїх громадян».

16 березня в Одесі відкрився новий осередок нашої партії. На зборах новоствореної Одеської обласної організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ» партійці ухвалили план розвитку осередку, а також обрали голову Одеського представництва – Ібрагіма Моріса Надіма. Олександр Соловйов урочисто вручив партійні посвідчення новим однопартійцям.

«У партію приходять не для самореалізації або задоволення особистих амбіцій. У нас немає ні політиканів, ні професійних популістів. В лавах нашої партії люди, які насправді вболівають за майбутнє країни», – зазначив Соловйов.

Ми вітаємо в партії активних громадян, однодумців, які можуть донести ідеї «РОЗУМНОЇ СИЛИ» до кожного!


 

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 939Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю