Середа, Вересень 26, 2018
Home > Новини > Турчинов «непереможний»: популізм на тлі війни

Турчинов «непереможний»: популізм на тлі війни

Секретар РНБО заявив, що війну на Донбасі можна завершити за кілька тижнів.

Олександр Турчинов своїми висловлюваннями та рішеннями все частіше викликає питання до власної адекватності. То він пропонує заборонити криптовалюту, то блокує соціальні мережі, вважаючи їх, як і наш Президент, першочерговою «загрозою національній безпеці». Схоже, що свободи і права громадян не відіграють важливої ролі для пана Турчинова.

Тепер секретар РНБО вирішив «пограти м’язами» і видав нам таку заяву: «Якщо говорити відверто, то окупаційні війська, що зараз перебувають там (на Донбасі, – ред.), а це два армійські корпуси та кілька батальйонно-тактичних груп, підлеглих 8-й армії Південного військового округу РФ, можуть бути розбиті нашими Збройними Силами протягом декількох тижнів».

Такі заяви добре б підійшли «диванним» полководцям в соціальних мережах, але не людині, яка займає ключову посаду в державі. Зваженими заявами вітчизняні політики нечасто відрізняються, але такими висловлюваннями зовсім вже опускаються до рівня Жириновського.  Схоже, недалеко той день, коли пан Турчинов пообіцяє «дійти до Уралу». Вражає те, що політик не розуміє, що будь-яка ескалація конфлікту на сході країни, призведе до нових смертей і втрат як серед службовців ЗСУ, так і цивільного населення.

Крім цього, пан Турчинов висловився про помилковість рішення відмови України від ядерної зброї: «Зараз, після всіх цих подій, можна зробити висновок, який багатьом не сподобається: ядерне роззброєння було нашою історичною помилкою. В умовах сучасного світу кожен повинен розраховувати на власні сили. Зі слабкими не рахуються, їх повчають, принижують і використовують». Подібні висловлювання є ні що інше як відвертий популізм або повна некомпетентність в даному питанні.  Загальновідомо, що Україна не мала можливість зберегти в ті роки свій ядерний арсенал ані з політичної, ані з економічної точки зору.

«Популізм з вуст політиків – це вже погано, але популізм в питаннях, пов’язаних із життям і трагедіями тисяч людей – неприпустимий!  Тим більше, коли це заявляє політик, який, будучи гарантом територіальної цілісності держави, не виконав свій обов’язок! У будь-якій демократичній і цивілізованій країні політична кар’єра такої фігури давно була б завершена і за вивчення його діяльності взялися б правоохоронні органи», – впевнений Олександр Савченко, заступник Голови партії «РОЗУМНА СИЛА».

Нагадуємо, що в 2014 році, коли Турчинов обіймав посаду Голови Верховної Ради і в.о.  Президента України, а також Головнокомандувача Збройними Силами України, відбулася анексія Криму Російською Федерацією і почався збройний конфлікт на сході України.  Оцінка діяльності Турчинова на посаді глави держави так і не отримала належної правової оцінки.  Пост секретаря РНБО України Турчинов займає з грудня 2014 року.


 

Автор публікації

Офлайн 37 хв.

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 939Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю