Середа, Вересень 26, 2018
Home > Новини > Перемога «РОЗУМНОЇ СИЛИ» – результат наполегливої роботи та єдності

Перемога «РОЗУМНОЇ СИЛИ» – результат наполегливої роботи та єдності

Футбольна команда «РОЗУМНА СИЛА» виборола впевнену перемогу в аматорському матчі суперліги «Street football challenge» з рахунком 6: 3.

Вчора на полі спортивного комплексу «Політ» футбольна команда «РОЗУМНА СИЛА» захистила своє звання чемпіона суперліги. Свій черговий виграш в зимовому сезоні «РОЗУМНА СИЛА» виборола у команди «HILTI» з рахунком 6: 3. Раніше команди вже боролися за перемогу, тоді, забивши 7 голів, «РОЗУМНА СИЛА» обійшла «HILTI» і передчасно зайняла призові місця в турнірній таблиці.

Останній в цьому сезоні матч для «РОЗУМНОЇ СИЛИ» вийшов дуже емоційним, адже в першому таймі передбачити результат було практично неможливо. Суперники грали на рівних, завершивши тайм рахунком 2: 2. Однак у другому таймі «РОЗУМНА СИЛА» показала справжню командну гру і професіоналізм. Завдяки чому, гравці забили ще 4 голи та вивели команду в переможці 11-го туру суперліги.

В ігровому сезоні «РОЗУМНА СИЛА» показала справжній успіх – з 9 ігор отримала 9 перемог, з рекордною кількістю забитих м’ячів  –  49 голів. Таким чином «РОЗУМНА СИЛА» посіла перше місце в турнірній таблиці, залишаючи позаду команди «Кунь ЛУНЬ RED STAR» і «TEC VIT EXPORT».

27 квітня відбудеться церемонія нагородження призерів та закриття ігрового сезону.

«Вітаю всіх членів команди «РОЗУМНА СИЛА» з розгромною перемогою та успішним завершенням сезону. Гравці нашої команди власними силами виводять аматорський футбол на новий рівень, тим самим популяризуючи його серед молоді», –  привітав футболістів Олександр Соловйов, лідер партії «РОЗУМНА СИЛА». – Створивши футбольну команду, наша партія намагається прямими діями реалізовувати власні принципи, що не властиво для більшості політичних сил. Насправді, хотілося б зустрітись у рівній боротьбі з іншими політичними партіями. А що є чесніше за спорт?! Сподіваємося, що в наступному ігровому сезоні наша команда вже не буде єдиною, хто представляє політичну силу».