Вівторок, Листопад 13, 2018
Home > Новини > Футбольний турнір в День захисту дітей

Футбольний турнір в День захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» влаштував уже третій футбольний турнір в рамках проекту «Спорт об’єднує». Захід відбувся 1 червня в м. Кремінна на стадіоні фізкультурного центру «Олімп».

Турнір «Спорт об’єднує» проводився з метою популяризації спорту серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, сімей із зони АТО та інших незахищених соціальних категорій. Однак, це не єдина мета проведення футбольних турнірів. Проведення таких спортивних змагань доводить єдність нашої країни, адже для дітей немає мовних чи культурних бар’єрів – у спорті всі рівні. Тому для дітей це хороша можливість проявити себе, знайти нових друзів, а також познайомитись з різними українськими містами.

Літній турнір став третім у серії футбольних матчів «Спорт об’єднує». Вперше команди з різних куточків України зустрілися 16 вересня минулого року на футбольному полі в Краматорську, другий турнір – матч-реванш відбувся 23 грудня вже у Львові. Цього разу молодих футболістів приймало місто Кремінна, що на сході України. Участь у змаганнях взяли вихованці інтернатів та дитбудинків, багатодітних та малозабезпечених сімей з різних куточків України – зі Львова, Харкова, Лубнів, Кремінної, Покровська. Так, за першість у футбольному турнірі змагалися понад 100 юних спортсменів. В результаті запеклої та хвилюючої боротьби перемогу отримала команда з Покровська. ІІ місце вибороли футболісти з м. Кремінна, ІІІ місце – учасники з м. Щастя.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» підготував для всіх учасників цінні призи і подарунки, серед яких яскраві книжки від партнерів фонду – видавництва «Веселка».

На церемонії нагородження учасників привітала спортсменів Ганна Левчук, директор Благодійного фонду: «З кожним турніром лави наших футболістів поповнюють нові талановиті спортивні зірочки, і це не може не радувати. Я пишаюся тим, що наша молодь обирає спорт, здоровий спосіб життя. Це говорить про те, що майбутнє нашої країни, нашого суспільства в надійних руках. Дата нинішнього турніру обрана не випадково, тому користуючись нагодою хочу привітати наших діток і молодь з Днем захисту дітей. Нехай ваші сьогоднішні особисті досягнення стануть початком великих спортивних досягнень і перемог».


 

Автор публікації

Офлайн 14 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1087Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю