Неділя, Жовтень 21, 2018
Home > Новини > Влада таємно змінила невигідні їй положення в законі про Антикорупційний суд – Олександр Соловйов

Влада таємно змінила невигідні їй положення в законі про Антикорупційний суд – Олександр Соловйов

Тепер корумповані чиновники можуть уникнути покарання.

Transparency International закликає представників влади негайно змінити виправлення на ті, які раніше були погоджені з міжнародними партнерами.

«Влада вкотре продемонструвала своє небажання вести прозору антикорупційну політику. Всі попередні заяви про начебто жорстку боротьбу з корупцією не мають ніякого сенсу, якщо влада таємно змінює норми закону без публічного обговорення. Це також підтверджує те, що влада не тримає слово перед громадянами та західними партнерами України», – прокоментував лідер партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов реакцію Transparency International  Україна.

Згідно з таємно зробленими правками, відтепер апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, а не апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

Така норма з’явилася в оприлюдненому тексті закону. Ця правка не була зачитана головою комітету правової політики та правосуддя Русланом Князевичем у сесійній залі перед ухваленням закону та не обговорювалася на комітеті.

Про це йдеться в заяві Transparency International  Україна.

В партії «РОЗУМНА СИЛА» позитивно оцінюють діяльність Transparency International Україна та інших антикорупційних громадських організацій і готові допомагати тиснути на владу заради реалізації важливих законопроектів у питаннях боротьби з корупцією.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада України підтримала створення Вищого антикорупційного суду.

Сьогодні Закон про Антикорупційний суд був опублікований в «Голосі України».


 

Автор публікації

Офлайн 2 дні

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1031Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю