Неділя, Жовтень 21, 2018
Home > Новини > Із 1030-річчям Хрещення Київської Русі

Із 1030-річчям Хрещення Київської Русі

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з Днем Хрещення Київської Русі. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Святого рівноапостольного князя Володимира Великого – одного із засновників і покровителів нашої державності. Понад 10 століть тому князь Володимир обрав духовний шлях для наших предків, яким ми йдемо й сьогодні. У церковну традицію, в історію, в пам’ять нашого народу Хрещення Русі назавжди увійшло з його ім’ям і справами.

Це колосальна за значенням подія – набуття нашим народом віри та духовної опори. Хрещення стало ключовим поворотом всієї нашої історії, державності, культури. Наш спільний обов’язок – шанувати цей доленосний етап розвитку України.

Наші предки змогли пронести християнське світло у своїй душі через усі перешкоди та протистояння минулих століть і передати його нам.
Сьогодні віра продовжує бути надзвичайно важливою для нас. Ми пам’ятаємо святі християнські заповіді та намагаємося жити за ними. Наша духовна єдність згуртовує весь український народ і зміцнює нашу державу.

Бажаю всім у цей визначний день міцного здоров’я, щастя, добробуту та сімейної злагоди. Нехай завжди буде з вами Божа благодать!

 

Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА»

Олександр Соловйов


 

Автор публікації

Офлайн 2 дні

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1031Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю