Неділя, Жовтень 21, 2018
Home > Новини > Заява партії «РОЗУМНА СИЛА» стосовно обшуків в центральному та регіональних офісах партії

Заява партії «РОЗУМНА СИЛА» стосовно обшуків в центральному та регіональних офісах партії

Партія «РОЗУМНА СИЛА» офіційно заявляє про те, що сьогодні 1 серпня 2018 року в офісах партії – як у центральному, так і деяких регіональних, а також в квартирах керівництва партії пройшли обшуки. Співробітники політичного розшуку – СБУ – були вкрай ввічливі та акуратні. За що їм окрема подяка. «Жити по-новому» в даному випадку – в повній мірі!

Наступного разу сподіваємося, що наші спецслужби, які переслідують будь-яких непровладних перспективних політиків, прийдуть все ж за попередженням або нашим запрошенням. У відповідь обіцяємо нашу привітність, гарячий чай і торт «Рошен».

На даний момент ми з’ясовуємо – в чому полягає формальна причина обшуків в партії, тому як фактичної і обґрунтованої існувати не може!

Партія «РОЗУМНА СИЛА» готується до президентської і парламентської виборчих кампаній, і в змозі гідно боротися за високе місце в рейтингу підтримки громадян України.

Це і є – реальна причина приходу непроханих гостей в нашій оселі й наші робочі кабінети. Режим в черговий раз показав свою непривабливу фізіономію і продемонстрував нерукопожатну поведінку.

Ми розуміємо: чим ближче вибори, тим сильніше буде цькування і свавілля щодо будь-яких непровладних нових і добре організованих політичних сил.

Стежте за нашими новинами та офіційними заявами голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександра Миколайовича Соловйова і його заступника Олександра Олександровича Савченка на сторінках у Фейсбуці.


 

Автор публікації

Офлайн 4 дні

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 167Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю