Неділя, Жовтень 21, 2018
Home > Новини > Насамперед ‒ літаки, ну, а Гіперлуп ‒ потім

Насамперед ‒ літаки, ну, а Гіперлуп ‒ потім

Коментар голови партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександра Соловйова, щодо планів міністра інфраструктури Омеляна припинити залізничне сполучення з РФ.

 

Володимир Омелян міністр інфраструктурних диверсій

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вкотре ощасливив українців новиною про можливе припинення залізничного сполучення з Росією. Про це він заявив в студії «1+1».

Чиновник заспокоює: на прибутковості «Укрзалізниці» цей захід ніяк не відіб’ється. Вже тут він лукавить, адже за підсумком 2017 роки трьома з п’яти найприбутковіших напрямків була Москва.

Про те, як це вплине на доходи простого трудяги Омелян замовчує. Інтереси власних громадян хвилюють його в останню чергу. Результати припинення авіасполучення нікого нічому не навчили. Заборона на перельоти завдала багатотисячних збитків авіаційному господарству нашої держави. Ми позбулися податкових відрахувань, вливань в інфраструктуру, частини транзитного потенціалу. Але в першу чергу – люди залишилися без роботи. Як залучені в обслуговування галузі, так і ті, хто користувався послугами авіакомпаній.

На момент припинення пасажиропотік аеропортів досягав 1 мільйона осіб на рік. У разі залізниці, щорічно Росію відвідують понад 5 мільйонів українців. Тобто, в п’ять разів більше людей можуть залишитися без можливостей заробити, відвідувати родичів, вчитися, робити кар’єру і подорожувати.

Фактично, потураючи власним націоналістичним бредням, міністр готовий загнати в ізоляцію і перекреслити матеріальне благополуччя мільйонів українських сімей.

«РОЗУМНА СИЛА» пропонує програму економічного прагматизму. Будь-яка внутрішньо- і зовнішньоекономічна активність повинна вимірюватися користю, яку принесе державі і її жителям. Зняття обмежень з авіа-, залізничного та будь-яких інших видів перевезень поверне інвестиції у відповідну інфраструктуру, забезпечить доходами співробітників, дасть поштовх для міжнародної торгівлі і культурного взаємодії народів. А значить захистить права українців на безбідне існування і свободу пересування. Тому ми виступаємо за відновлення всіх видів повідомленнями між Україною і Росією.


 

Автор публікації

Офлайн 4 дні

Розумна сила

Коментарі: 1Публікації: 167Реєстрація: 18-06-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю