П’ятниця, Жовтень 19, 2018
Home > Новини > Підготовка до фальсифікацій? Чого добивається влада змінами у складі ЦВК

Підготовка до фальсифікацій? Чого добивається влада змінами у складі ЦВК

Не встиг спікер Верховної Ради Андрій Парубій закликати депутатів Верховної Ради невідкладно проголосувати за збільшення кількості членів ЦВК, як більшістю голосів це рішення було прийнято.

17 вересня Парубій зареєстрував проект закону №9090, яким вносяться зміни у закон України «Про Центральну виборчу комісію». Відповідно до документа, склад ЦВК має бути збільшено з 15 до 17 осіб.

Спікер наголосив, що ухвалення цього законопроекту дасть змогу забезпечити представництво всіх політичних сил у складі Центрвиборчкому.

«Збільшення членів ЦВК є оптимальним коректним шляхом до розв’язання проблеми – оновлення ЦВК», – сказав він і додав: «17 членів ЦВК дозволяють в четвер пройти процедуру оновлення ЦВК».

Варто зазначити, що, згідно з Конституцією України, Верховна Рада призначає і звільняє членів ЦВК за поданням президента. Семирічний термін повноважень 12 із 15 членів ЦВК закінчився ще в червні 2014 року.

Ідею розширити склад Центрвиборчкому Парубій озвучував ще в липні. Адже таким чином, можна було б призначити всі 14 кандидатур, які в лютому цього року виніс на розгляд Верховної Ради президент Петро Порошенко. Але тоді законопроект не набрав достатньої кількості голосів. Нині влада до нього повернулася. Не дивно: бо чим більше «своїх людей» у ЦВК, тим «правильнішими» будуть результати виборів.

«Такі політичні ігри – не що інше, як забезпечення собі поля для різноманітних маневрів у випадку «неправильних» результатів. Я сумніваюся, що люди щиро підтримуватимуть на виборах нинішню владу, яка довела країну до зубожіння. Тому фальсифікації та адмінресурс – це те, на що робить ставку Порошенко. Переписати під себе Конституцію, прийняти закони, вигідні собі та своїм поплічникам, не дозволити голосувати переселенцям як невигідному електорату  – чи не занадто далеко заходить наш гарант у прагненні втриматися на президентському кріслі?» – наголошує лідер партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов.

Він зауважує, що навіть адмінресурс суттєво не допоможе нинішньому керівництву країни. І ці масштабні фальсифікації не подарують їм перемогу: громадяни вщент розчаровані у владі, і їхній рівень підтримки надто низький.

«РОЗУМНА СИЛА» виступає за очищення влади від тих, хто працює не заради країни, а заради власного збагачення та захисту своїх бізнес-інтересів. Час позбутися маніпуляторів!


 

Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1027Реєстрація: 13-07-2017

2 thoughts on “Підготовка до фальсифікацій? Чого добивається влада змінами у складі ЦВК

  1. Порошенко не имеет морального права быть Президентом Украины. Его главная обязанность – остановить войну на Донбассе. Можешь сделать это военной силой – вперед к победе! Но если победить не можешь, нужно садиться за стол переговоров и ДОГОВАРИВАТЬСЯ! А так пятый год идут бои, победы никак не видно. Но договариваться он не хочет и не может. Значит должен освободить место Президента для того, кто сможет остановить войну. Немедленно прекратите эту бессмысленную бойню…

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю