П’ятниця, Жовтень 19, 2018
Home > Новини > Загроза великої війни. Як правильно мобілізувати виборця під вибори

Загроза великої війни. Як правильно мобілізувати виборця під вибори

«Всі задуми нинішньої влади напередодні виборів обертаються навколо ідеї загальної мобілізації та беззамежної мілітаризації політики», – Олександр Соловйов, лідер партії «РОЗУМНА СИЛА».

Закон про жіночу військову службу, закріплення курсу на НАТО в Конституції, повне припинення транспортного сполучення з РФ, введення біометричного контролю і розрив договору про дружбу. Злом російських військових супутників.

Тепер конфлікт за акваторію Азовського моря. Порошенко доручив уряду розробити морську доктрину, підготувати юридичні підстави для чергових українських і міжнародних санкцій. У планах гаранта створення повноцінної військово-морської бази, розміщення корабельно-катерного угруповання з «новітньою високоточною ракетною зброєю».

Учора Порошенко виступив із щорічним зверненням до Верховної Ради. Почав гарант з призову до депутатів скоріше проголосувати за зміни до Конституції України щодо закріплення курсу в НАТО. Багато говорив також про євроінтеграцію. Розповів про те, що Україна є «солідним» партнером для НАТО, тактовно промовчавши про те, що ні Євросоюз, ні Євроатлантичний альянс нас до себе не кличуть, про що Україні неодноразово і недвозначно давали зрозуміти.

Президент зі шкіри геть лізе, щоб у виборця склалося враження, що Україна наступає по всіх фронтах: у космосі, на воді та суші, в європейських правових інституціях та міжнародних організаціях.

«Чим ближче вибори, тим більш жорсткою і безкомпромісною в очах виборця хоче здаватися влада, – зазначає Олександр Соловйов, лідер політичної партії «РОЗУМНА СИЛА». – Всі її задуми обертаються навколо ідеї загальної мобілізації і позамежної мілітаризації політики. Аби напередодні голосування люди не згадували про антинародні рішення і провалені обіцянки державного керівництва.

До приходу нинішніх правителів всі сфери співпраці були врегульовані на двосторонньому рівні. Конфліктні ситуації і проблеми між Росією і Україною вирішувалися дипломатичним шляхом. І тільки вожді «революції» відкрили епоху хронічної напруженості: найменше непорозуміння роздувається до масштабу міжнародного конфлікту, із застосуванням погроз і маніпуляцій.

«РОЗУМНА СИЛА» підкреслює: для нормалізації відносин є готова міжнародно-правова база, але заради перемоги у виборчих перегонах можновладці розширюють конфліктне поле. Адже всепоглинаюча ворожнеча є живильним середовищем і надійним фундаментом режиму.

Ми наполягаємо: кати власного народу не здатні досягти миру. Поки українці не проженуть кровожерливих владик, населення буде трясти в припадках націоналістичної люті. Вони не припинять свавілля, бо воно забезпечує збереження злочинної системи і недоторканність її функціонерів. Крім того, якщо обставини будуть складатися проти другого президентського терміну, глобальна загроза національній безпеці – ідеальний привід для Петра Олексійовича відстрочити або зовсім скасувати вибори. Так і до диктатури – рукою подати.


Автор публікації

Офлайн 16 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1027Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю