Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > На шляху до поліцейської держави. Як Порошенко намагається зберегти владу за допомогою військових

На шляху до поліцейської держави. Як Порошенко намагається зберегти владу за допомогою військових

Порошенко война

Напередодні виборів президент розродився черговою порцією обіцянок. Він обіцяє військовим пишну грошову винагороду: Порошенко заявив, що з 1 січня 2019 року український солдат отримуватиме не менше 10 тис. грн на місяць.

Війна – єдине, що дозволяє йому залишатися при владі. З 2014 року сформувалася ціла військова каста. Тільки за офіційними даними, в країні 300 тисяч ветеранів. Усього ж у бойових діях взяли участь близько 500 тисяч осіб. Разом із сім’ями – це практично мільйон чоловік потенційних виборців і прихильників президента. Кожен з них претендує на державну підтримку: пільги, субсидії, пенсії, допомоги. На оплату праці не нижче, ніж у громадянському секторі. Гостро стоїть квартирне питання. Все це мільярди гривень. Однак бюджет не гумовий. І якщо десь комусь потрібно додати, значить у когось доведеться забрати.

«РОЗУМНА СИЛА» вже неодноразово відзначала: культивуючи загальну мілітаризацію, роздуваючи спонсорування силових відомств, влада жертвує іншими сферами. З року в рік деградують наука, освіта, медицина, спорт і захист малозабезпечених громадян. Поки гарант гордовито хвалиться найбільшим за всю історію оборонним бюджетом, найбільшим парадом з часів здобуття незалежності та участю жінок у війні, Україна продовжує лідирувати в світових рейтингах за рівнем смертності та міграції населення. Злидні стали звичним способом життя. За даними Рахункової палати за 2017 рік, третина населення бідувала. Кожен третій українець не зміг оплатити ліки і послуги лікаря.

Пора припинити війну, і ми це зробимо! Спираючись на агресивних радикалів, держава щорічно втрачає сотні тисяч справжніх патріотів, для яких любов до Батьківщини проявляється у розвитку, розбудові, творчій діяльності, а не у збройних операціях. Вузькопрофільні фахівці, талановиті вчені, спортсмени та медики тікають з країни, керівництво якої припинило піклуватися про створення робочих місць, гідної оплати праці та творчої реалізації мирних професій; про старіючих поколіннях і тих, хто не зможе вижити без державної допомоги.


 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю