Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > «РОЗУМНА СИЛА» продовжує залучати дітей до спорту та здорового способу життя

«РОЗУМНА СИЛА» продовжує залучати дітей до спорту та здорового способу життя

З 1 вересня 2018 року в Харкові за підтримки «РОЗУМНОЇ СИЛИ» розпочалися безкоштовні тренування з рукопашного бою для дітей із соціально незахищених сімей, де батьки не мають можливості задовольнити потреби фізичного оздоровлення дітей та виховання моральних якостей.

Активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ» у Харкові, продовжуючи програму залучення молоді до активних занять спортом, організували безкоштовні тренування для дітей від 7 до 16 років з рукопашного бою, які проводить висококваліфікований тренер з великим стажем.

«Немає більшої подяки для нас, ніж той спортивний запал та завзяття, з якими приходять діти на тренування. Будівництво розумного та здорового суспільства повинно починатись саме з залучення дітей та підлітків до занять фізичною культурою та спортом, – зауважує Іван Коробов, керівник Харківської обласної організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ». – Ми – команда «РОЗУМНОЇ СИЛИ» – глибоко переконані, що спортивна та здорова молодь є запорукою майбутнього нашої держави. Отже, ми намагаємося якомога більше дітей залучити здорового способу життя. Давайте ставитися до здоров’я наших дітей розумно».


 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю