Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > Олександр Савченко: Порошенко навмисне розколює українське суспільство, спекулюючи на мовному питанні (ВІДЕО)

Олександр Савченко: Порошенко навмисне розколює українське суспільство, спекулюючи на мовному питанні (ВІДЕО)

Нагнітання суперечок навколо мовного питання – це цілеспрямовано вибрана політика влади, яка має на меті розкол у суспільстві. Влада ділить населення на «своїх» та «чужих», ще більше розвалюючи країну.

«Порошенко розколює суспільство, і мовний закон це підтверджує. Ми ж хочемо об’єднати країну: від Луганська до Закарпаття, від Києва до Севастополя», – заявив заступник голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Савченко.

«На сьогоднішній день таких питань, які штучно ділять суспільство, накопичилася така кількість, що країна вже не витримує. Питання віри, мови, території проживання – розколів більше, ніж того, що об’єднує. Але ці «мовні норми» жодним чином не стосуються європейських цінностей. Навпаки – це шлях у Середньовіччя!» – наголошує Олександр Савченко.

Спекулюючи на питаннях мови, влада хоче ще більше загнати людей у безвихідь, обмежити їхні конституційні права і «відхреститися» від важливих економічних проблем.

«Скажіть, як мовний закон полегшує життя українського громадянина: пенсіонера, новонародженого? Чи він зробить доступнішою освіту, якіснішою – медицину? Чи він щось дає для майбутнього країни? Ні! Адже президент Порошенко не має стратегії розвитку. Його мета – розколоти суспільство, отримати миттєві дивіденди і втриматися на плаву за рахунок праворадикальних угруповань та залякування всіх інших людей», – зазначає політик.

Він підкреслює: Конституція України передбачає, що державною мовою є українська, але водночас Основний Закон захищає й решту громадян, які розмовляють іншими мовами. А таких мов – багато.

«Але коли депутати починають про це говорити, вони чомусь згадують лише про першу частину, а про другу – «забувають». Влада крутить Конституцією так, як їй вигідно, а народ сприймають лише як статистичні дані, що допоможуть їй залишитися у своїх кріслах», – каже Олександр Савченко.

Партія «РОЗУМНА СИЛА» – на сьогодні єдина політична сила, яка виступає за об’єднання країни. Нагадаємо, наприкінці вересня лідери партії «РОЗУМНА СИЛА» зустрілися з українськими громадянами у непідконтрольному Луганську та підписали Народну декларацію про мир.  https://rozumna-sila.org/2018/09/19/rozumna-sila-rozpochinaye-pidpisnu-kampaniyu-za-mir-ta-prezentuye-svij-plan-u-yevropi/


 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю