Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > Бий своїх, щоб чужі боялися. Як націоналісти знущалися над киянкою на АЗС

Бий своїх, щоб чужі боялися. Як націоналісти знущалися над киянкою на АЗС

Неонацисты на заправке

Киянка Олена Домбровська разом з дочкою постраждала від представників ВО «Свобода», які блокували роботу автозаправної станції – нібито для знищення російського бізнесу в Україні.

Мама везла дівчинку-інваліда з медичних процедур. У автомобіля закінчувалося паливо, і вона заїхала на заправку, яку пікетували націоналісти. «Свободівці» оточили автомобіль, намагалися не пустити її в приміщення. Олені все ж вдалося пробитися всередину і здійснити покупку, після чого молодики почали виривати з рук платіжну карту і ламати комп’ютер касиру. Олена спробувала пояснити хуліганам, що в машині на неї чекає хвора на епілепсію дочка, але у відповідь вони продовжили знущання та кривляння. Її звинуватили в симпатії до Росії, машину забрискали балончиком і заклеїли лобове скло, налякавши дитину, яка сиділа в автівці.

Цькуванням керував депутат Київради Володимир Назаренко. ВГО «Сокіл» Київ на особистій сторінці в фейсбуці дуже пишається витівкою молодих людей, обзиваючи постраждалу «неадекватною», «фанаткою Путіна та русского мира». Більш того, активісти звинуватили жінку в тому, що це вона їх провокувала, а не навпаки.

Як бачимо, упиваючись власною владою і безкарністю, під прикриттям патріотичних гасел, націоналісти відриваються на беззахисних – жінках і дітях. Заради дешевого піару вони наражали дитину-інваліда на смертельну небезпеку. Не дай бог, під час протесту в дитини трапився б напад. Виключно завдяки щасливому випадку акція не обернулася трагедією.

У цивілізованому світі нелегальність будь-якої діяльності доводиться через прокуратуру і суд. І тільки у нас в країні агресивні радикали уявили себе істиною в останній інстанції. Вони плюють на закон і розпоряджаються долями людей, бізнесу і країни як їм заманеться, не гребуючи навіть підлими і цинічними методами.

Дії псевдопатріотів не повинні залишитися без уваги правоохоронних органів. Партія «РОЗУМНА СИЛА» надасть Олені всю необхідну юридичну підтримку, щоб покарати агресивних «свободівців». Спільними зусиллями ми перетворимо Україну у правову, демократичну та процвітаючу державу. Погрози, залякування, страх фізичної розправи – все це повинно піти в минуле разом з відморозками, нападниками на співгромадян під надуманими приводами.


 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю