Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > Глибше нікуди. Україна на дні світових рейтингів

Глибше нікуди. Україна на дні світових рейтингів

Украина падает на дно мировых рейтингов

Україна опинилася на дні світових рейтингів – про це свідчить статистика міжнародних організацій. Так, за даними МВФ, ми стали найбіднішою країною Європи. Згідно з результатами щорічного звіту про світовий добробут Global Wealth Report, за особистим багатством наших громадян ми теж лідери з кінця.

При цьому, щоб за економічними показниками наздогнати хоча б Польщу, нам знадобиться 100 років! Про це заявила регіональний директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.

Додайте до всього перерахованого аналогічні показники корумпованості, задоволеності життям, забруднення навколишнього середовища, громадської безпеки, реалізації людського капіталу, економічних та громадянських свобод, і отримаєте картину болісного існування пересічного українця після чотирьох років правління політиків «революційної епохи». Знецінення гривні, знецінення праці та життя в цілому роблять проживання в Україні нестерпним.

«Пора визнати – пообіцявши благополучну європейське життя, народ обвели навколо пальця. В очікуванні раю на землі пройдисвітам з високих кабінетів прощали будь-які витівки, корупційні скандали, абсурдні і шкідницькі рішення», – констатує Олександр Соловйов, голова політичної партії« РОЗУМНА СИЛА ».

Визнавати власні помилки є завжди болючим. Однак ніколи не пізно. Адже ті ж самі особи, що під пристойними приводами всіляких інтеграцій занурили країну в жорстоку бідність, знову збираються осідлати знесилений щоденним виживанням народ і остаточно угробити нашу батьківщину.

У них був шанс побудувати справді процвітаючу державу. Але вони угробили прибуткові експортні напрямки економіки, розваливши індустріальний уклад. А тепер Україна і зовсім скочується в доіндустріальну фазу – все більшу питому вагу отримує сільське господарство.

Олександр Соловйов заявляє: реанімувати вцілілі залишки економіки можна було, зокрема, наростивши внутрішній попит, але всі вільні кошти людей пішли на оплату непід’ємно дорогих комунальних послуг.

На даний момент єдиною стратегією влади є накопичення колосальних боргів у міжнародних кредиторів, обслуговування яких відбувається за рахунок інтенсивного розграбування населення.

Таким чином, якщо біля керма залишиться нинішня політична «еліта», у найближчому майбутньому немає жодної передумови для одужання держави і зростання добробуту громадян, у борговій кабалі виявиться не тільки нинішнє покоління, але наші діти, внуки і навіть правнуки.

Головні вороги народу – злидні і розруха. Щоб піти від відповідальності, автори розпаду української державності переконують людей, що головний ворог – не жадібний президент, не бездарний уряд або продажні народні депутати, а інакомислячий сусід, родич або колега. Суспільство та цілі регіони стравлюють на ідеологічному, культурному та релігійному підґрунтях.

Пора змінити принцип «розділяй і володарюй» на «об’єднуй та розбудовуй», якщо ми хочемо побудувати справді процвітаючу, демократичну країну. Незважаючи на всі намаганння «лідерів нації», Україна все ще залишається одним з найбільш потенційно багатих і перспективних регіонів світу. Тут можна робити гроші буквально на всьому. Однак поки нинішні політики міцно тримають країну за горло, гроші тут будуть робитися на стражданнях підневільного населення – війні, злиднях і корупції.

Ми, партія «РОЗУМНА СИЛА», впевнені, що в Україні є достатня кількість розумних, сильних та професійних людей, справжніх патріотів своєї держави. Ми вперто і наполегливо працюємо над тим, щоб період розрухи та страждань українського народу якомога швидше залишився у минулому. Ми віримо у свою країну і зробимо все для відновлення державності України.


 

Автор публікації

Офлайн 4 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

3 thoughts on “Глибше нікуди. Україна на дні світових рейтингів

  1. А якого результату можна було очікувати? Коли руйнують заводи, вбивають науку, витискають молодь за кордон, то наслідки і будуть саме такими. Треба не болтовнею займатися, а економікою, бо не буває сильних багатих країн з жебрацьким населенням. Заможна Украна – це заможні українці. І це не якесь пафосне гасло, а напрям, до якого треба докладати розумну силу, вибачте за каламбур.

  2. “Революційна влада” вичерпала себе. Український народ має дуже великий потенціал до розвитку, має бажання жити в розвиненій країні з економікою, що працює на людей і для людей. Та ще люди в нашій країні володіють океаном терпіння, бо терпіти такі знущання від влади, що присягала служити народові України, може не кожне суспільство. Влада вже зараз тремтить та переживає за свої теплі місця, бо ми, українці, об’єднуємось. Неодмінно Україна стане успішною та розвиненою країною набагато раніше, ніж 100 років, і я, Іван Коробов, керівник Харківської обласної організації «РОЗУМНА СИЛА», можу сказати, що позитивні зміни вже почались! Долучайтеся, разом ми – сила!

  3. Нажаль , люди через своє сильне прагнення у краще майбутнє були засліплені , і не змогли роздивитися справжні наміри влади…
    Тому сьогодні, коли наша країна у скрутному становищі, ми не маємо права на помилку обираючи нових керівників держави. Час обирати розумних людей , які знають як, а головне зможуть підняти нашу Україну з того становища, де вона зараз.

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю