Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > Щоб не жили в розкоші. Газ дорожчає, а субсидій і так вистачить

Щоб не жили в розкоші. Газ дорожчає, а субсидій і так вистачить

Через подорожчання газу субсидії не збільшуватимуть. Таку заяву зробив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу «112 Україна». Причина, на його погляд, цілком адекватна! Було б смішно, якби не було так сумно: через те, що пенсії і зарплати зросли!

Міністр соцполітики заявив: «На розмір субсидій і кількість субсидіантів впливають два фактори – один фактор працює на розширення кількості субсидіантів і збільшення розміру субсидій, а другий фактор впливає на зменшення кількості субсидіантів і розміру субсидій. Фактором, який впливає на розширення, є зростання тарифів. Зростання тарифу на газ відповідно до рішення уряду передбачено на 23,5%… На зменшення впливає ріст заробітних плат і пенсій. Коли у жовтні 2017 року підвищувалися пенсії – в середньому вони піднялися на 37%, – нас запитували, чи вплинуть ці пенсії на опалювальний сезон 2017-2018 років. Я тоді казав «ні, тому що вплив підвищених пенсій буде відкладений практично на рік». І фактично ці пенсії лише зараз будуть впливати на розмір субсидій, тобто з жовтня. Що стосується заробітних плат, то вони враховуються при призначенні зимових субсидій розміром за перше півріччя 2018 року».

«Як міністр соцполітики жваво відмовляє людям у субсідіях», – коментує заяву Андрія Реви Ганна Левчук, заступник голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА». – Рік тому збільшили пенсії – то тепер не скаржтеся. Тільки чому він не згадує про те, як зросли за цей рік ціни? Якщо тільки за офіційними даними Державної служби статистики, порівняно з відповідним періодом минулого року, інфляція становить 9%. Пасажирський транспорт подорожчав на чверть (а в Києві – вдвічі), хліб – майже на 20%. Про бензин взагалі можна й не згадувати: ціни на заправних станціях просто шокують. Такого стрибка ніхто не чекав. А те, що вартість бензину є складовою будь-якої ціни, знов-таки не тішить. Бо подорожчання пального тягне за собою подорожчання майже всього».

Ганна Левчук нагадує, що люди просто не знають, як їм виживати: «Як платити за комунальні послуги пенсіонерам, якщо взимку з нинішніми цінами на газ і опалення квартплата в рази перевищує мінімальну пенсію. При тому, що умови оформлення субсидій стали в рази жорсткішими. А що робити молодим сім’ям, які орендують житло? Чи здатна держава забезпечити людину такою роботою, щоб їй вистачало винаймати квартиру і ще якось жити, народжувати дітей?! Наша влада наполегливо робить усе, щоб всі, хто може, шукали кращого життя за кордоном. Нинішня влада просто цинічно знищує українців. Та я впевнена, що їй це не зійде з рук. Бо за злочини проти свого народу доведеться відповідати».

Партія «РОЗУМНА СИЛА» наполягає на перегляді та зниженні тарифів для населення. Комунальні тарифи необхідно привести до прийнятного знаменника, виходячи з економічних реалій і рівня оплати праці, а не перекладати все навантаження на плечі народу України, заганяючи його в комунальне рабство.


 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

4 thoughts on “Щоб не жили в розкоші. Газ дорожчає, а субсидій і так вистачить

  1. Нехай пан міністр сам проживе на середню пенсію, навіть із субсидією! Навіть на хліб і воду не вистачить. Таке враження, що вони всі (можновладці) з космосу прилетіли. Не вигадуйте велосипед, зробіть обґрунтовані тарифи, що спів мірні із рівнем доходів, може, тоді і субсидії не потрібно буде? А інакше – суцільне жебрацтво і вимирання.

  2. Було б добре зробити так, щоб Реву, або будь-кого, хто робить такі заяви, заставити прожити пару місяців на мінімалку, або ,ще краще, на мінімальну пенсію, подивимось що скажуть.

  3. Потрібно,щоб люди, які приймають закони, жили по них і самі . Необхідно, щоб ці люди думали не тільки про своє благополуччя та своїх близьких. І тільки тоді ми станемо державою, яка зможе вийти на кращий рівень життя.

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю