Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > Влада підводить людей до новини щодо зупинки виплати пенсій (ВІДЕО)

Влада підводить людей до новини щодо зупинки виплати пенсій (ВІДЕО)

Середня пенсія за час президентства Петра Порошенка знизилася більш ніж вдвічі з $183 в 2013 році до $90 у 2018. Податки, які українці віддають на утримання пенсіонерів, не можуть забезпечити їхнім платникам пенсійного майбутнього, і якщо дотації на Пенсійний Фонд не збільшуватимуться, то влада незабаром може просто зупинити виплату пенсій.

Про це заявив заступник голови політичної партії “РОЗУМНА СИЛА” Олександр Савченко.

«Влада наштовхує власних громадян на думку і технічно виконує всі необхідні умови для того, щоб жоден громадянин не сподівався на свою пенсію, вирішував свої і питання батьків самостійно», – зазначив політик.

Савченко підкреслив, що ситуація зводиться таким чином, щоб в кінцевому результаті діти самостійно утримували своїх батьків. Він додав, що якщо Порошенко йде таким шляхом, то в цьому потрібно чесно зізнатися. Потрібно сказати, що пенсій не буде через якийсь період часу і що діти повинні самостійно утримувати своїх батьків.

Політик також звернув увагу на те, що мізерна пенсія в розмірі 50$ відповідає тільки одній меті – не дати пенсіонеру замерзнути у власній квартирі. «Але навіть цьому зараз вона не відповідає. Немає можливості на ці $50, навіть використовуючи дотації, опалювати своє житло і годувати себе. Якщо чесно говорити – цієї пенсії не існує. Нехай Порошенко і Гройсман самі спробують прожити на мінімалку», – прокоментував він.

Заступник голови партії «РОЗУМНА СИЛА» підкреслив, що президент Петро Порошенко своїми діями намагається привести країну до соціальних стандартів XVIII століття. Він додав, що однією з основних доктрин партії «РОЗУМНА СИЛА» після приходу до влади стане масова індексація пенсій і визначення соціальних стандартів життя пенсіонерів такими, які визначила ООН – а це не менше $5 в день на людину.

Нагадаємо, за методологією ООН українські пенсіонери вважаються жебраками. З 1 грудня 2018 очікується чергове підвищення мінімальної пенсії до 1497 гривень (приблизно $53), проте мінімальна пенсія, і навіть середня пенсії суттєво відстають від критерію ООН, який визначає поріг бідності в державі: жебраками вважаються люди, які в день отримують менше $5.


 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

4 thoughts on “Влада підводить людей до новини щодо зупинки виплати пенсій (ВІДЕО)

  1. Справді, якщо є діти і вони заробляють – пенсіонер хоч якось виживе. Якщо немає такої підтримки – то в наших умовах це просто завчасна смерть. А нинішня молодь? Вони взагалі пенсій не побачать. Не розумію, що робить влада, запроваджує принцип «допоможи собі сам»? Так тоді ж люди запитають, якщо ми самі себе забезпечуємо, навіщо віддавати свої податки, за що? Це ж буде колапс! Чесні податки, які сплачують всі – це об’єктивна і правильна світова практика, без якої жодна держава не виживе. То до чого ми йдемо?

  2. Пенсіонер соціально не защищений в Україні і це ганьба. Як бабуся чи дідусь на одну пенсію може прожити? По суті діти вже зараз утримуюсь своїх похилих батьків, але якщо дітей не має, то дідусям та бабусям взагалі треба жебракувати (що вони і роблять досить часто), або принижуватись і йти на роботу, бо це не справедливо, пропрацювавши все життя на заводі або будь-де, кожна людина заслуговуює на відпочинок, а не на працю посмертно.

  3. На жаль, люди, які віддають найкращі роки свого життя, в старості, замість заслуженого відпочинку, повинні шукати собі роботу та жити в злиднях… Ми повинні дбати про людей, які віддали свої найкращі роки для нашого майбутнього!

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю