Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > Чергова умова МВФ? Знову подорожчає опалення

Чергова умова МВФ? Знову подорожчає опалення

Українці ще не оговталися від новини про зростання цін на газ, як уже з’явилася інформація про подорожчання опалення і гарячої води. Зокрема, такі умови озвучили в Міжнародному валютному фонді.

Мовляв, нову програму підтримки економічної політики України затвердять після остаточного перегляду тарифів на опалення.

Тож, міністр соціальної політики Андрій Рева вже повідомив українцям радісну новину: тарифи на опалення й гарячу воду з 1 грудня можуть зрости на 16%.

Знову вимоги МВФ і знову влада біжить з поклонами до кредиторів, готова виконати будь-які їхні забаганки, тільки б отримати чергові транші. А те, що люди – вже на межі виживання, нікого не хвилює.

Прикриваючись вимогами МВФ, влада заганяє людей у колосальні борги: більшість українців уже не спроможні платити такі суми за комунальні послуги. Не дивно, що заборгованість за комуналку досягла рекордного рівня.

На фоні урізання субсидій, мізерних пенсій і зарплат, стрімкого росту цін чергове зростання комунальних платежів – це знущання над людьми. І не треба виправдовуватися європейськими нормами, бо перше завдання влади – це захищати своїх громадян, відстоювати їхнє право на гідне життя, а не плазувати перед кредиторами, роблячи з країни розмінну монету.

Партія «РОЗУМНА СИЛА» заявляє: досить гратися з тарифами на комунальні послуги! Нинішні комунальні тарифи не відповідають жодним критеріям соціальної справедливості. Необхідно комплексно переглянути тарифи та привести їх до рівня платоспроможності українців.


 

Автор публікації

Офлайн 4 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

4 thoughts on “Чергова умова МВФ? Знову подорожчає опалення

  1. Боюся, найближчі півроку нічого з тарифами у кращий бік не зміниться. Мають прийти інші люди до влади, що розуміють, що таке тариф, його складові, його рентабельність, його доступність для споживача. Одним словом – професіонали. І тоді можна буде фахово говорити з усіма, і з МВФ, і з власним народом – тариф має бути обґрунтований і посильний для людей, а не зручний для МВФ…
    Конец переписки
    Введите сообщение…

  2. Коли вже нарешті буде приділена увага простим людям? Коли вже перестануть відбирати гроші, яких вже і так немає? Нам потрібні розумні люди, які будуть дбати про українців. Люди, які будуть робити все для покращення економіки України .

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю