Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > РОЗУМНА СИЛА вимагає у Ляшка підписати Народну декларацію про мир або перестати спекулювати на темі Донбасу (ВІДЕО)

РОЗУМНА СИЛА вимагає у Ляшка підписати Народну декларацію про мир або перестати спекулювати на темі Донбасу (ВІДЕО)

Поставити підпис під Народною декларацією, або перестати спекулювати на темі відновлення миру на Донбасі. З такими словами заступник голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Савченко звернувся до лідера Радикальної партії.

«Прийшов той час, коли потрібно припинити спекулювати на темі миру. Шановний Олег Ляшко, я звертаюся особисто до вас! Поставте підпис під декларацією, якщо ви дійсно за мир в Україні, а не просто спекулюєте на цій темі!», – заявив політик.

«Там, на Сході України, гинуть люди, наші співгромадяни. Звичайно, легко сидіти в теплому Києві і розповідати про те, як прекрасно було б завершити конфлікт на Донбасі. Але, а ви там були? Ви спілкувалися з громадянами України, які залишилися на непідконтрольних територіях? Наша партія була, я там був! Держава просто забула про своїх громадян там … Чи вистачить порожніх розмов, підтримайте ті реальні дії, які роблять люди або перестаньте спекулювати», – додав А. Савченко.

Політична партія «РОЗУМНА СИЛА» на «радикалах» зупинятися наміру не має і вимагатиме підписання Народної декларації про мир від усіх українських політиків, які так чи інакше піднімають тему миру на Донбасі. Необхідно не просто говорити, а діяти! У «РОЗУМНІЙ СИЛІ» впевнені, що кожен політик, який вважає себе народним, повинен почути українців і підтримати мирну ініціативу.

Нагадаємо, Народна декларація про мир була ініційована партією «РОЗУМНА СИЛА» у вересні поточного року. На даний момент активно триває підписна кампанія, ініціативу підтримало вже понад 400 тисяч громадян по всій Україні, в тому числі, і на непідконтрольних територіях.

23 жовтня, за даними ЗМІ, депутат Верховної Ради від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергій Скуратівський разом з екс-головою Житомирської ОДА, головою Житомирської обласної організації від тієї ж політичної сили Юрієм Забела в стані сильного алкогольного сп’яніння спалили автомобіль і жорстоко побили Олександра Сорочана – главу Плахтінянского сільради Макарівського району.


 

Автор публікації

Офлайн 4 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

4 thoughts on “РОЗУМНА СИЛА вимагає у Ляшка підписати Народну декларацію про мир або перестати спекулювати на темі Донбасу (ВІДЕО)

  1. Ми не маємо дивитися на партійності і прапори, бо відновлення миру – це справа спільна, всіх нас. І Ляшко, і інші мають показати людям свою чесну позицію – чи підтримують вони те, чого прагне більшість українців? І Декларація – це прекрасний спосіб для цього. А те, що там вказано про народну дипломатію, взагалі знахідка:коли не можуть домовитися політики, прості люди завжди знайдуть спільну мову.

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю