Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > Ситий голодного не розуміє. Чому влада ігнорує страйкуючих шахтарів?

Ситий голодного не розуміє. Чому влада ігнорує страйкуючих шахтарів?

шахтеры шахтарі

У місті Лисичанську Луганської області припинили роботу всі вугільні шахти. Два тижні кілька десятків шахтарів вимагають закрити зарплатну заборгованість – 170 млн грн. Весь цей час вони перебувають під землею, рідні страйкуючих проводять мітинги і перекривають дороги.

За словами голови незалежної профспілки гірників Михайла Волинця, один з учасників акції збожеволів після тижня під землею.

Зате поки страждають гірники, деякі топ-чиновники отримують одноразові премії у розмірі, що навіть перевищує суму заборгованості (близько 6 млн доларів за поточним курсом). Так, очільник «Нафтогазу» Андрій Коболєв отримав 8 млн доларів премії за перемогу «Нафтогазу» над «Газпромом» у Стокгольмському суді. І тут же перевів гроші мамі у США, мотивуючи це тим, що після зміни політичного керівництва країни побоюється кримінального переслідування. Більш того, знущально додав, що Україна сьогодні «фейл-кейс». Простіше кажучи, держава-невдаха, провальний проект.

«Таким чином, глава монструозного енергетичного монополіста добре розуміє, що його шкідницька діяльність розходиться із законністю: драконівські тарифи і фантастичні премії в голодуючій країні – справжній економічний злочин і знущання над українцями. І що провальність – в тому числі його рук справа», – зазначає Олександр Соловйов, голова партії «РОЗУМНА СИЛА».

При цьому з приводу проблем шахтарів у Кабміні, парламенті та у президента стабільно тихо. Ніхто не звертає на гірників уваги, тому що влада сьогодні сприймає Україну як мисливські угіддя. Підбивши тушку, відразу ховають її в країнах, де немає олігархічного і чиновницького свавілля, де працюють державні інститути, закон, справедлива судова система, де поважають приватну власність. Ось і Андрій Коболєв після вдалого полювання збирається давати драла.

«Виходить парадоксальна ситуація: тих, хто доводить країну до енергетичного колапсу, влада щедро винагороджує. Тих же, хто щодня ризикує життям заради енергетичної безпеки своєї батьківщини і співвітчизників, влада змушує принижуватися. Їм знову і знову доводиться йти на відчайдушні вчинки – щоб лише звернути увагу на кричущу несправедливість», – заявляє Соловйов.

Освіта, охорона здоров’я, промисловість – в кожній з цих і безлічі інших ключових сфер мільярдні борги. Тільки тому, що ці гроші осідають на рахунках і в деклараціях наділених владою брехунів і спекулянтів. Так бути не повинно. І більше не буде. Партія «РОЗУМНА СИЛА» докладе всіх зусиль, щоб зломити усталений порядок. Чільну роль в житті держави повинен зайняти простий українець.


 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

4 thoughts on “Ситий голодного не розуміє. Чому влада ігнорує страйкуючих шахтарів?

  1. Заборгованість по зарплаті в сучасній державі – це взагалі нонсенс. Як так: людина працює, щось виробляє, в ціні продукції закладено її зарплату. То куди ж вона дівається? Бюджетник надає послугу, ми платимо податки на його утримання, отже якраз на зарплату вчителю, лікарю. Знову-таки, і звідки ж тоді заборгованості? Треба називати все як є: крадуть! І крадуть не шахтарі, і не педагоги. Гроші крадуть ті, хто їх розподіляє – посадовці. Буде розумна і чесна влада – і зарплати знайдуться. Будуть в кабінетах крадії, як їх не назви, а грошей не вистачатиме. Робіть висновки…

  2. А чому влада має звертати увагу на шахтарів, та і взагалі на будь-яких мутингувальників? У влади зовсім інші пріорітети – займатись розкраданням бютжету країни. Треба треміново змінювати всю владу, бо без цього якісних змін не відбудеться.

  3. Кожна робота повинна оплачуватися. Люди, які важко працюють, повинні ще випрошувати свої ”кровно” зароблені гроші? Такого немає ні в одній європейській країні!

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю