Середа, Листопад 14, 2018
Home > Новини > Порошенко відповідальний за тарифи, які сьогодні є геноцидом народу України (ВІДЕО)

Порошенко відповідальний за тарифи, які сьогодні є геноцидом народу України (ВІДЕО)

Анна Левчук тарифы газ

Більше 60% населення України сьогодні не має можливості сплачувати комунальні послуги. Про це в ефірі каналу NewsOne сказала заступник голови політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Ганна Левчук.

«Більше 60% населення не в змозі оплатити квитанції, які отримують. Можна зробити висновок, що українська влада не є самостійною в своїх рішеннях, вона повністю знаходиться під зовнішнім контролем», – зазначила вона.

Нинішні тарифи Г. Левчук вважає геноцидом українського народу. «Вона (влада – ред.) не може піклуватися про власний народ, вона піклується лише про благо зовнішніх партнерів», – запевнила політик.

Також вона жорстко розкритикувала раніше анонсоване підвищення пенсій, які ніяк не зможуть нівелювати внесені зміни до тарифних планів. На думку Г. Левчук ситуацію могла б покращити лише трирівнева система пенсійного забезпечення.  «Те, що зараз уряд анонсує як велике досягнення  і піариться на цьому – це їх пряма робота. Пенсійні виплати – це не соціальна допомога від держави, це чесно зароблене людьми. Чому, враховуючи рівень інфляції, не робиться індексація пенсійних виплат?» – коментує Г. Левчук – «Я вважаю, що ситуацію це не покращить, поки не буде приведена в дію в повній мірі трирівнева пенсійна система».

Нагадаємо, що від четверга, 1 листопада, в Україні ціни на газ для населення зростають на 23,5%. Нова ціна, що її затвердив Кабінет Міністрів, становитиме 8550 грн за 1 тис. кубометрів (з ПДВ). Крім газу, в Україні подорожчають послуги централізованої подачі тепла і гарячої води – в середньому на 16%. Точна вартість залежатиме від постачальника.

Також раніше анонсувалося про перерахунок і підвищення пенсій в Україні, яке планується з 1 березня 2019 року.


 

Автор публікації

Офлайн 3 години

Розумна сила

Коментарі: 0Публікації: 1095Реєстрація: 13-07-2017

4 thoughts on “Порошенко відповідальний за тарифи, які сьогодні є геноцидом народу України (ВІДЕО)

  1. Сьогодні тарифи – це один суцільний обман людей і гарний спосіб викачки грошей з мешканців. На ринку – суцільні монополісти, і вони диктують людям умови, до яких нема альтернативи. Тому нинішній тарифний жах – це справді повна відповідальність влади, яка фактично підігрує монополістам. Ніякі це не європейські стандарти, це реальний геноцид.
    Конец переписки
    Введите сообщение…

  2. З чого ж люди мають платити за квартиру, якщо мінімальна зарплата не дозволяє просто жити! Кабінет міністрів та пан Президент та ВР з офіційними зарплатами близько тисячі доларів рівняють 20% багатіїв з 80% бідного населення України. Це якесь знущання, але українці дуже терплячі і сподіваюсь ми дочекаємось всеж розумних людей у владі.

  3. Нам потрібні дії, які зможуть підняти рівень життя українців. Щоб ми перестали виживати, а почали житти в своє задоволення. Ми не можемо більше терпіти цих знущань! Ми не можемо допустити геноциду нашого народу!
    Тому потрібно вибирати розумних людей, які будуть робити все для покращення життя українців.

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*

Генерація паролю