Home > Керiвництво Партії

Керiвництво Партії


Голова партії
СОЛОВЙОВ
Олександр Миколайович
«Я готовий взяти на себе відповідальність за майбутнє України та знаю, як відродити нашу країну. Разом ми здолаємо будь-які кризи та зможемо показати всьому світу, що Україна – багата та прекрасна країна, з доброю душею і гарячим серцем»

Перший заступник Голови партії
ПАНАДIЙ
Сергій Олексійович
«Діти – це життєвий стимул для кожного. Хочу, щоб вони росли в успішній, спокійній та заможній державі, де в кожного є шанс для самореалізації. Разом ми побудуємо щасливе майбутнє для наших дітей!»


Заступник Голови партії
САВЧЕНКО
Олександр Олександрович
«Я готовий до рішучих дій. Готовий застосувати увесь свій досвід і знання, щоб повести державу в правильному напрямі. Ми та наші діти заслуговуємо на те, щоб жити у мирі, злагоді, бути заможними та з упевненістю дивитися в завтрашній день»

Заступник Голови партії, директор Благодійного фонду “РОЗУМНА СИЛА”
ЛЕВЧУК
Ганна Вікторівна
«Я не хочу, щоб мої діти жили в країні, в якій не цінують знань, якій не потрібні патріоти, яку масово покидають громадяни у пошуках кращої долі. Тому я вирішила йти в політику, аби разом із сильною та розумною командою змінити майбутнє України!»


Голова контрольно-ревізійної комісії партії
ЛИТОВЧЕНКО
Ольга Олександрівна
«Впевнена, що це під силу нам – небайдужим до долі Батьківщини людям, яким вистачить мужності та сил, щоб повести її у правильному напрямі»

Заступник Голови партії, керівник Секретаріату
ДЖЕРДЖ
Віталій Федорович
«Я усвідомлюю, які можливості мають політики для здійснення реальних позитивних змін в країні, і не можу дивитися, як з року в рік українців вводять в оману порожніми обіцянками. Настав час діяти, і діяти розумно!»