Home > Литовченко Ольга Олександровна

Литовченко Ольга Олександровна

Голова контрольно-ревізійної комісії Партії

 

 

Я народилася 26 квітня 1988 року в місті Кременчук у сім’ї військовослужбовця. На рідній Полтавщині прожила майже усе своє життя.

З самого дитинства відчувала, що маю загострене почуття справедливості, тому коли прийшов час визначатися з майбутньою професією, то не коливалася ні секунди. Вступила до “Київського міжнародного університету” та отримала диплом магістра з відзнакою за фахом “Міжнародне право”.

Відразу після закінчення навчання розпочала трудовий шлях. Працювала юрисконсультом, фахівцем в міністерстві юстиції, відвідувала юридичні форуми та семінари, щоб якомога більше розширити знання і отримати додаткові навички. Завжди віддано і сумлінно ставилася до роботи, оскільки переконана, що верховенство закону – запорука гармонійного розвитку суспільства і добробуту людей. Ніколи не зупиняюся на досягнутому і постійно займаюся самовдосконаленням, щоб стати справжнім професіоналом своєї справи.

Прагну розвиватися далі та застосовувати власний досвід на благо і користь рідної країни. З усією відповідальністю і завзятістю готова взятися за справу, щоб змінити Україну та життя її громадян на краще. Впевнена, що це під силу нам – небайдужим до долі Батьківщини людей, яким вистачить мужності та сил, щоб повести її у правильному напрямі.