Home > Народна декларація про мир

Народна декларація про мир

 

Український народ рішуче заявляє, що більше не має наміру терпіти війну. Прагнення до миру – це те, що об’єднує людей всієї нашої країни – від Києва до Донецька, від Львова до Луганська.

Війна в Україні ведеться в інтересах тих, хто на ній наживається: олігархів, чиновників, криміналу. Народу України потрібен мир.

 

1. Ми вимагаємо повного припинення військових дій.

 

2. Міжнародні переговори не зупинили війну. Ми переконані, що розділеному українському народу потрібні не посередники, а пряма народна дипломатія: через політичні партії, громадські організації та ініціативні групи. Це єдиний шлях припинення війни, де українці вбивають українців. Ми робимо перший крок і вимагаємо від влади приєднатися до народної ініціативи, щоб зупинити назавжди безглузде кровопролиття.

 

3. Ми вимагаємо від української влади негайно розпочати переговори про мир. Якщо ця влада не зробить крок в бік закінчення війни – вона повинна піти!

 

Війна повинна бути зупинена!

Українському народу потрібен мир і процвітання!

 


 

 


 

Кількість українців, які підтримали нашу ініціативу встановлення миру й об’єднання країни та підписали Народну декларацію про мир, стрімко зростає. На сьогодні кількість людей, що поставили своє прізвище під Декларацією, сягнуло 13350